Vienas rinkinys iš automobilio galia,Automobilio Uždegimo Enhancer,power atnaujinti degalų taupymo, siekiant pagerinti variklio dega efektyvumą,uždegimo sustiprina už cruze


Žymos: šiuolaikinės chandelie, 450 nm mėlyna, pakabinti priemonė, "CHEVROLET", lauke tesla modelis 3, kristalų lempos, bonanza žaidimas, chevrolet cruze interjeras, chevrolet cruze, chevrolet cruze kuro.

€42.40 €53.00
  • Yra sandėlyje
  • d771



  • Prekės Pavadinimas: bel
  • Modelio Numeris: JTK247
  • Medžiaga: juodas metalas+abs

Pastaba: Uždegimo stipriklis veikia tik su elektroninių tipo uždegimo, neveikia su dyzelinių automobilių.

Prašome palikite pranešimą apie savo automobilio modelį,gamybos metus ir išmetamųjų teršalų prieš užsakant, įsitikinkite, kad suderinamumas.Ačiū!

Atsižvelgiant į skirtingos šalys turi skirtingus pedalo modeliai .Jei galėtų fotografuoti jūsų automobilio pedalą, pvz., šie pic, pls palikite man žinutę iš savo automobilio pedalą pav.Galiu užtikrinti, modelio tiksliai.Tks!

Automobilių Uždegimo Stipriklis už automobilio vairo atnaujinti degalų taupymo, siekiant pagerinti variklio dega efektyvumo kibirkštis sustiprina už cruze

1. JTK variklio galingumas atnaujinti sistemą, Padidinti arklio 10-20%, sutaupyti degalų sąnaudos 5-8%

Produkto Pavadinimas : Automobilių vairo Komplektas

Tinka Automobiliui : automobilių visame pasaulyje, bet neturi darbų, su dyzelinių automobilių, nėra suderinamas su Mechaniniu degimo automobilį

Rinkinys atrankos instrukcijos:

JTK uždegimo stipriklis būti JTK plug jungtis +priimančiosios 1pcs+linijos lipdukas 3pcs +instrukcija garantinė kortelė 1 daug

JLK automobilio galia moudle būti JLK priimančiosios 1 vnt +linijos lipdukas 2 vnt. +instrukcija garantinė kortelė 1 daug

NGK uždegimo apimti NGK spark 4 vnt.

vienas kit car power būti JTK plug jungtis +priimančiosios 1pcs+ JLK priimančiosios 1 vnt + NGK spark 4 vnt+ linijos lipdukas 3pcs+ instrukcija garantinė kortelė 1 daug

Po Pardavimo : 3 Metų Garantija

JTK variklio galia atnaujinti modulePacked modulePackingmodule ir connectorsconnecting port72

Produkto savybės:

1 Keliamosios galios

Liftas sukimo momentas,mažesnės degalų sąnaudos,

Gerinti akceleratoriaus jautrumą, liftas, galia 10-20%, veiksmingai pakelti sukimo momentas 15%, sumažėjo 3-8% degalų sąnaudų.

2 Sumažinti anglies indėlių

Ilgai žuvėdros naudojimo uždegimo stipriklis gali pagerinti degimo kokybę, dulkinių kuro molekules, visiškai smūgis, neturi likti jokių nereikalingas kuras, todėl gali gerokai sumažinti variklio anglies indėlių, nuolat variklio kada nors naujo.

3 automobilis pradėti sklandžiai

Jis gali padėti išspręsti problemą, kad droselio uždegimo negali išlaikyti tempą, kad galėtų veiksmingai išvengti staigus šuolis pirmyn problema, kai automobilių pradėti.

4 Pagerinti akceleratoriaus jautrumas

Gerinti akceleratoriaus jautrumą, kad vairavimo daugiau įdomus, ypač per aistrą vairavimui, dėl dažnų automobilių lenkti, reikia dažnai jungiklis akceleratoriaus ir stabdžių, su JSK uždegimo stipriklis, sklendės taptų jautresni, daugiau šviesos, daugiau sklandžiai, labiau jaudina.

3. [Produkto funkcijos]

1. Naudojant specialius laidus pajungti, kuris yra laisvas nuo laidų apdaila problema, ne žalos kilmės grandinė, automobilių, plug and play, nereikia inicijuoti parametrai, nereikia išorinio maitinimo šaltinio, "PASIDARYK pats" 10 minučių užbaigti.

2. Uždegimo didinimo pakyla originalus 12V 16,5 V, todėl, kad padidinti 60% uždegimo efektyvumo visą automobilį, todėl, kad uždegimo sistema būtų veiksmingesnė, deginimas, pagerinti automobilio akseleratoriaus darbą, padidinti žarna galios visą automobilį, padidinti sukimo momentą, o degalų naudojimo efektyvumą, degalų sąnaudas gali sumažinti 12-25%.

3. Uždegimo didinimo daro varikliui daugiau stabilus ir galingas, ir smarkiai sumažinti anglies fazės gaminti firebox", tuo tarpu gali veiksmingai apriboti knockings, prailginti variklio tarnavimo laiką, pagerinti cilindro spaudimo, sukimo momento padidinimą, labiau tiesiogiai, veiksmingai sumažėjo variklio keliamą triukšmą ir vibraciją važiuojant, sumažinti amplitudę pusėje sąrašo, sukant ir reiškinys waggle, variklio eksploatavimo efektyvumas didina visiškai, labai patenkintas automobilio savininkas.

4. [Produkto principas]

(1) JSK uždegimo didinimo pagerina variklio darbą, yra daug būdų, kaip padidinti variklio galią, labiausiai tiesiogiai ir veiksmingai būdu gerina degimo efektyvumą, uždegimo kibirkštis stiprumas yra vienas iš pagrindinių veiksnių poveikį degimo efektyvumą.Uždegimo sistema vaidina svarbų vaidmenį benzinas variklio automobilių, esant skirtingai apkrovai ir visu greičiu taikymo sritis automobilio variklis gali padaryti uždegimo kištuką generuoti pakankamai galingas ir uždegimo kibirkštis, kai reikia, dujų mišinį cilindre pakankamai sudegė, sprogo į didžiausią galią.Faktiškai, veikimas, yra daug veiksnių, kad įtakos variklio darbui, pvz., uždegimo ritė yra bloga našumo, aukštos įtampos trūksta, žvakės kokybė nėra gera, grandinės perdavimo nuostoliai yra dideli, akumuliatoriaus senėjimo, maitinimo šaltinio įtampa nestabili, elektros energijos tiekimas yra nepakankamas, pagal mažesnis greitis ir pan..Populiariausių gerinimo būdas yra pakeisti specialios metalo žvakės ir aukštos įtampos laidai mažo impedanso ir stiprus laidumas.Bet pagerinti yra ribotas.


Lindye371
2020-09-25
5/5
superb product!!!!

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai