AV laidas PS3 (3 varpai)


Žymos: kabelio playstation, nas serveris synology ds220, kabelio sega, žaidimas ps2, av laidas playstation, žaidimas ps3, av kabelio lizdas, synology nas ds720, kreiptuką ps3, ps2 usb.

€5.70
  • Yra sandėlyje
  • d190  • Prekės Pavadinimas: NĖRA

AV Naudojamų kabelių sujungimui Žaidimų konsolės "Sony PlayStation 3" TELEVIZIJA Su standartinio leidimo.Jungtis AV (Garso ir Vaizdo) labai dažnai ir Beveik visose TELEVIZIJA.

Nes Specialios rūšies žvakės, AV kabelis, kartais Jie tai vadina "trys varpai." Pirkti AV laidas PS3 bus reikalaujama, jei Visiškai su konsolės ji nėjo, bet savo TV šiuolaikinės skaitmeninės nr. HDMI įvestis.Taip pat šio tipo viela yra naudinga Tie, kurie nusipirko "PlayStation 3" be laidų.AV laidas yra universalus sprendimas, kad Pradėti žaisti ant konsolės!

Į Prisijungti PlayStation 3 " prie TELEVIZORIAUS kai Audio Video laidas pagalbos, jūs turite prisijungti Trys varpai su sąnaudų TV.Svarbu stebėti spalva čia Pasitenkinimas!Standartinis AV kabelis Yra trys jungtys: raudona, balta ir Geltona.Du iš jų išsiųsti garso signalą.Jis eina raudona ir balta viela.Pirmas perduoda teisę garso kanalą, ir Antrasis yra kairiajame vienas.Tačiau net jei jūsų TELEVIZORIUS Palaiko tik mono garso, AV Kabelis taip pat gali būti naudojamas.Šiame Tik tokiu atveju, turi prisijungti Raudona Kabelį, kuris taip pat eina mono Garso.Geltonos spalvos jungtis tinka Видеосигналу.

Naudojimas AV kabelis yra ir privalumų, ir Trūkumus.Didelis Pliusas toks PS3 žaidimų konsolės jungtys- Universalumas.Retai susitikti TV be Av-įėjimai.Tai ypač Dėl senų modelių, kad Toliau veikia puikiai, Bet vis dar nepalaiko kai kurių Modernus dizainas.Trūkumas AV Jungtys-nesant aukštos kokybės HD nuotraukų.

Savybės Naujas žaidimų konsoles ir Televizoriai Leidžia jums žiūrėti vaizdo įrašus ir žaisti Konsolės, žaidimai su stulbinančiai didelis Vaizdo raiška.Dėl šios Nuotraukas reikia ir TELEVIZIJOS Tinka, ir kabeliu gali perduoti Galingas informacijos srautas.AV laidas Tinka senus PlayStation modeliai: Originalas konsolės, PS one ir PS2.


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai